1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Apple’dan geri adım!
Apple’dan geri adım!

Apple’dan geri adım!

Dünya teknoloji devi Apple’ın kullanıcılarına sunmaya hazırladığı ‘Apple Music’ dünyaca ünlü yıldızlar tarafından çok sert dille eleştirildi.

A+A-

Apple’ın 30 Haziran’da kullanıma sunacağı Apple Music uygulamasının başlangıçtaki deneme süresi boyunca telif ödememesi başta Taylor Swift olmak üzere dünyaca ünlü yıldızlar tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.


Taylor Swift konuyla ilgili olarak Apple’ın haksızlık yaptığını belirtmesi üzerine Apple’ın başkan yardımcısı Eddy Cue Twitter hesabından; ‘deneme süresi boyunca teliflerin ödeneceğini ve Swift'in ve indie sanatçıların sesini duyduğunu’ belirtti.

 eddycue.jpg
 
Dünyaca ünlü bunun üzerine Twitter’dan Cue’a cevap olarak şunları yazdı: ‘Rahatladım ve memnun oldum. Bizi destekleyici sözler söylediğiniz için teşekkür ederim. Bizi dinlediler.’

 taylor-swift.jpg
APPLE MUSİC NEDİR?


Apple Music radyo istasyonlarını dinleme, sınırsız şarkı atlama ,Apple Music arşivinden sınırsız müzik dinleme, Apple Music içeriklerini arşivinize ekleme,çevrimdışı dinleme için kaydetme,  uzmanlardan müzik önerileri alma gibi uygulamaların yer aldığı Apple'ın müzik uygulaması

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler