1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Antrenör Yunus Karaaslan alt yapıda başarılı
Antrenör Yunus Karaaslan alt yapıda başarılı

Antrenör Yunus Karaaslan alt yapıda başarılı

Spor toto 3.lig 2. Grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor A.Ş'nin alt yapısında görevli genç antrenör Yunus Karaaslan başarılı.

A+A-

Sezon başından beri  Yeşil – Kırmızılı külübün alt yapı gençlerini çalıştıran Antrenör Yunus Karaaslan, yaptığı açıklamada futbolü çok sevdiğini, bunu gençlere tam anlamıyla öğretmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, “ Sezon başından bu yana Yeni Diyarbakırspor'un alt yapısında görev yapmaktayım.

 

U – 14'lerde 60 sporcum vardı. U – 13 'te 50 sporcumuz var, haftada gençlerimize 6 idman yaptırıyoruz. Gençlerimizin bir kısmıda maddi durumları yerinde olmayan genç sporcularada büyük önem veriyoruz. Gençlerimize kondisyona dayalı ve teknik, taktik ile eğlence merkezi idmanları yaptırıyoruz. Ana hedefimiz kadrolarımızda bulunan üstün yetenekli gençlerimizi futbole kazandırmak.

 

A  takımımıza yerleştirebilmek. İdmanlarımız büyük dikkat  ve disiplin  içerisinde geçiyor. Elimizde futbol için çok kaliteli genç yetenekler var. Alt kategori yaş gruplarından başlayıp üstlere doğru verip tam anlamıyla üstün yetenekleri kazandırabilmektir. Kulubümüz bu konuda tüm imkanları ve kolaylıkları sağlamaktadır. Kentimizde en iyi alt yapı olma yoluna  gidiyoruz “ dedi.

 

 

Diyarinsesi.org/ Mustafa Göker

HABERE YORUM KAT