1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Antalya Tercüme Bürosu
Antalya Tercüme Bürosu

Antalya Tercüme Bürosu

Tehlikeli ve yanıcı maddelerin hepsinin üzerinde , ateşle yaklaşmayın patlar yazar.

A+A-

Tehlikeli ve yanıcı maddelerin hepsinin üzerinde , ateşle yaklaşmayın patlar yazar. Çünkü patlar!!!!! Bu kadar net ve keskindir.. Yanıcı maddelerin hasarı da , sonucu da ağır olur. Onun için hassas ve dikkatli olunmalıdır..
Tercümelerde bu kadar hassas ve duyarlıdır. Doğru , kaliteli ve kolay anlaşılır olmazsa , telafisi güç hatta imkansız hatalara neden olabilir. Yanlış tercüme elinizde patlar..  bürosu sizler için bu kadar hassas bir konuda size en kaliteli ve kolay anlaşılır tercüme sunar.  İngilizce den , Rusçaya , Fransızca dan , Almanca ya bir çok dilde size kolay anlaşılır tercüme sunar.
Tehlikeli ve yanıcı maddelerin hepsinin üzerinde , ateşle yaklaşmayın patlar yazar dedik .. Evet ama bazı insanlar her şeye rağmen hayata  rest çeker gibi ya da anlaşılmaz garip bir inatla , bütün ateşli araçlarını bu tür maddelerin yanında kullanmaktan ilginç bir şekilde haz duyar.. Tabii buda bir tercih ama tercihlerimiz bize ve etrafımızdakilere zarar vermemeli değil mi???
Bazı  da aynı bu ilgi çekici arkadaşlar gibi , tercümeyi olabildiği kadar zor , karmaşık ve uzun cümlelerle yaparlar.. Oysa tercüme ne kadar uzun ve karmaşık olursa o kadar yanıcı bir maddeye dönüşür ve elinizde patlar.. Bu da hem size hem de tercüme yaptığınız kişiye maddi ve manevi zarar verir..   
Antalya tercüme bürosu , bu kadar hassasiyet isteyen bir konuda, şov yapmaya gerek olmadığını düşünüyor.. Ve tercümenin kolay anlaşılır bir şekilde yapılması gerektiğini düşünerek , sizlere hizmet veriyor.. Hollandaca , Arapça ,İsveççe ,Fransızca , her dilde kolay anlaşılır ve kaliteli tercüme yapmanın mümkün olduğunu sizlere kanıtlıyor.  “Bu dil de kolay anlaşılır oluyor da , şu dilde mümkün değil” demek sadece işten kaçmaktır.. böyle bir düşünceyle yola çıkan bir tercüme bürosu , tercüme de asla verimli olamaz… Siz hangi dilde isterseniz isteyin , Antalya TERCÜME BÜROSU , her dilde kolay anlaşılır tercüme ile sizin yanınızda , size yardımcı olmaya hazır.. 
Almanca , İtalyanca , Flamanca , Danca gibibirbirinden farklı ve kültürlerde olan dillerin elbette aralarında tercüme farkı olacaktır. Ama bu kolay anlaşılır tercüme yapmanıza engel değildir.. Aralarında ki tek  fark : kelime , cümle , noktalama ya da vurgulama farkları olur.. Profesyonel bir tercüme bürosu bunun farkında ve bilincinde olarak tercümesini yapması gerekir.. Bir tercüme bürosu karşınıza sorunla değil , çözümle gelebilmeli , çünkü sorun için değil,, çözüm için vardır tercüme büroları.. Antalya tercüme bürosu “ben yapamıyorum” cümlesini kabul etmiyor.. “emek verirsek yaparız, yeter ki siz isteyin” diyor. 
Bazen bir kitap , bazen de bir şiir tercüme yaptırmak isteyebilirsiniz.. “Bu şiir kolay anlaşılır olur da, bu kitap kolay anlaşılır tercüme olmaz. Çünkü çok uzun” diyen bir tercüme bürosu, asla profesyonel değildir. Size asla yardımcı olamaz.. Antalya tercüme bürosu , her dilde ve istediğiniz kadar uzun cümleler de size kolay anlaşılır , kaliteli ve çözüm odaklı tercüme ile sizin yanınızdadır..  Kolay anlaşılır İngilizce , Almanca , Rusça , Hollandaca ve tüm dillerde aynı kalite ve profesyonellikle sizlere tercümede destek olacak , çözüm odaklı bir tercüme bürosu olanYLA mutlaka tanışın…

Bizler de yani doğadaki tüm canlılar , belki de ölmüyoruz.. Belki de evrenin başka bir yerinde , başka bir canlı haline  dönüşüyoruz.. Belki ağaç , belki çiçek , belki de bir kuş oluyoruz..

HABERE YORUM KAT