Anneler Günü

Anneler Günü

Ergani Kaymakamı Erdinç Yılmaz, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı

A+A-

Yılmaz, mesajında, annelerin sevgiyi, şefkati, merhameti, sabrı, fedakarlığı ve hoşgörüyü temsil ettiğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

ANNE SEVGİSİ

"Anne sevgisi sevgilerin en güzeli ve en yücesidir. Anne demek ilaç demek, anne demek iyilik, doğruluk, güzellik demektir. Canlarından can katarak varlığımızın kaynağı olan, dünyamızı zenginleştiren annelerimiz, ilk öğretmenimiz, hayat boyu yol göstericimizdir. Varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, şefkat dolu yüreğiyle çocuklarına yol gösteren annelerimize ne kadar hizmet edersek edelim gönül borcumuzu ödeyemeyiz.

Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. En değerli varlığımız, baştacımız annelerimizin tek beklentisi ise sevgidir. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, annelerimiz için en büyük armağandır. Onların gülen yüzleri de bizler için en değerli hazinedir. Bu duygu ve düşüncelerle, sevgisiyle, sabrıyla, fedakarlığıyla her zaman ve her koşulda yanımızda durmayı bilen, hayatımıza anlam katan değerli annelerimizin Anneler Günü'nü en içten duygularımla kutluyorum."

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT