1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. “Anne” Yine Zirvede
“Anne”   Yine Zirvede

“Anne” Yine Zirvede

Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ile sergilediği başarılı oyunculukla tüm Türkiye’nin kalbine taht kuran çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’ın paylaştığı “Anne”, dün akşam Star’da altıncı bölümüyle ekrana geldi.

A+A-

Salı akşamlarının yıldızı!

Dizinin altıncı bölümü AB, Tüm Kişiler ve 20+ABC1 kategorilerinde bu hafta da en çok izlenen yapım oldu. 

Anne, AB izleyici kitlesinde 10.96 reyting ve %25.56 izlenme payı; Tüm Kişiler’de 10.81 reyting ve %24.19 izlenme payı ve 20+ABC1’de 11.34 reyting ve %24.58 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinci oldu. 

Turna’nın seçimi izleyicileri etkiledi...

Şule, adım adım Zeynep ve Turna’ya yaklaştı. Zeynep, korku içindeki Turna’yı korumaya çalışırken, kendini hastaneye kaldırılan Gönül’ün yanında buldu.

Şule, son çare olarak Ali’den yardım istedi. Ali, onu yüzleşmekten korktuğu gerçeklerle karşı karşıya getirince, Şule Zeynep’e daha da bilendi. 

Şule sonunda kızının izini buldu. Turna ile yüz yüze gelen Şule’nin, geçmişi hakkında kimsenin bilmediği gerçekler ortaya çıktı. 

Yıllarca Şule’nin yanında Melek olarak yaşayan, yeni hayatında Zeynep’le Turna olmayı seven küçük kız için karar zamanıdır. Şule ile Zeynep arasında kalan küçük kızın seçimi herkesi etkileyecektir.

Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın, yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği; senaryosunu Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli Yeter ve Banu Tekcan’ın kaleme aldığı “Anne” her Salı 20.00’de Star’da.

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT