1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Anlı’dan ‘Sur’a Hayat Ver Alışverişini Sur’dan Yap’ çağrısı
Anlı’dan ‘Sur’a Hayat Ver Alışverişini Sur’dan Yap’ çağrısı

Anlı’dan ‘Sur’a Hayat Ver Alışverişini Sur’dan Yap’ çağrısı

DİYARBAKIR- Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, DTSO Başkanı Ahmet Sayar, DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu ile Sur Belediyesi Eş Başkan Vekili Azize Değer Kutlu, tüm vatandaşları “Sur'a Hayat Ver, Alışverişini Sur'dan Yap Kampanyası”na

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Sur Belediyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) ve Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) tarafından “Sur'a Hayat Ver, Alışverişini Sur'dan Yap” kampanyası başlatıldı.

Kampanya kapsamında kentin tüm billboardlarına afişler asılırken, Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, Sur Belediyesi Eş Başkan Vekili Azize Değer Kutlu, DTSO Başkanı Ahmet Sayar, DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleriyle, Sur esnafını ziyaret ederek alışveriş yaptı.

Anlı esnafın sorunlarını dinledi

Ulu Camii önünde bir süre yurttaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinleyen Eş Başkan Anlı, daha sonra Sayar, Ebedinoğlu ve Kutlu’yla Sipahi Pazarı esnafını ziyaret etti. Esnafın sorunlarını dinleyen Başkanlar, burada da alışveriş yaptı.

Vatandaşlara alışveriş daveti

Alışveriş ve ziyaretin ardından kısa bir açıklama yapan DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu, Büyükşehir Belediyesi ve Sur Belediyesi'nin desteğiyle vatandaşların Sur'dan alışveriş yapması için bir kampanya başlattıklarını belirterek, “Bütün vatandaşlarımızı Sur'da alışveriş yapmaya davet ediyoruz" dedi.

(İHA-MP-Y)

HABERE YORUM KAT