1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Anlı'dan, Hani'de esnaf ziyareti
Anlı'dan, Hani'de esnaf ziyareti

Anlı'dan, Hani'de esnaf ziyareti

Büyükşehir Belediye Eş Başkanımız Fırat Anlı, taziye için gittiği Hani'de esnafı ziyaret ederek, sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinledi, sohbet etti. Ardından Hani Belediyesi Eş Başkanlarını da ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi

A+A-
Büyükşehir Belediye Eş Başkanımız Fırat Anlı, taziye için gittiği Hani'de esnafı ziyaret ederek, sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinledi, sohbet etti. Ardından Hani Belediyesi Eş Başkanlarını da ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanımız Fırat Anlı bugün taziye için Hani'ye gitti. Taziyenin ardından Hani sokaklarında esnafı ziyaret ederek sohbet eden, sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinleyen Anlı'ya Hani esnafı ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
 
Esnaf ziyaretinin ardından Hani Belediyesi'ne geçen ve Eş Başkanlar Abdurrahman Zorlu ve Nevin Oktay'la bir araya gelen Anlı, belediyenin ilçede yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aldı. Zorlu ve Oktay'dan belediyenin ilçede yürüttüğü çalışmalar, hedeflenen hizmetler ve projeler hakkında detaylı bilgi alan Anlı, büyükşehir belediyesinin 1 Nisan 2014 tarihi itibariyle kırsal ilçelerde de hizmet yürütmeye başladığını hatırlattı. Hizmetlerin ilçe belediyeleriyle koordineli bir şekilde yürütüldüğünü hatırlatan Anlı, daha sonra ilçeden ayrıldı.
 
 
(Diyarinsesi.org BB)
 
 

HABERE YORUM KAT