1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Ankara Ev, Ofis ve Depolama Nakliyat Çözümleri
Ankara Ev, Ofis ve Depolama Nakliyat Çözümleri

Ankara Ev, Ofis ve Depolama Nakliyat Çözümleri

Taşımacılık şirketimiz Ankara merkezli bir şirket olup siz değerli müşterilerine birçok taşıma hizmeti alanında bireysel ve kurumsal olarak eşya taşımacılığı çözümü üretmektedir.

A+A-

Taşımacılık şirketimiz Ankara merkezli bir şirket olup siz değerli müşterilerine birçok taşıma hizmeti alanında bireysel ve kurumsal olarak eşya taşımacılığı çözümü üretmektedir.
Atlantis Trans olarak yılların katmış olduğu tecrübe ve deneyimlere güvenerek kamu kurumları ve özel şirketlerin taşımacılık hizmetleri üstlenmiş ve geride bıraktığı birçok referansı önüne almış profesyonel nakliyat şirketidir. Sizlere ait özel eşyaların nakliye işlemlerinde gerekli kontrol tedbirlerini önceden hazırlayarak ve doğru bir iş planı çerçevesinde hareket ederek sizlere hizmet sağlamaktadır.
arasında birçok taşıma organizasyonunu sağlamış ve birçok kurumdan başarı ödülleri almış bir şirket olarak sağlık kuruşları, eğitim merkezleri, fabrika iş sahaları, dershaneler, ofis ve iş merkezi gibi alanların taşımacılık hizmetleri sağlamaya devam etmekteyiz.
Kamu kurum taşımacılığı ve hizmetleri almak istediğiniz ücretsiz eksperimiz gerekli keşifleri yaparak sizlere destek olur. Eksperin belirlemiş olduğu hususlar arasında araç tipi, kullanılacak malzemelerin belirlenmesi, sigorta bedeli, taşıma ekipmanları gibi hususları değerlendirerek sizlere rapor hazırlar. Bu tespit sonrasında eğer müşterimiz ile müteakip kalınırsa  sözleşme kapsamında eşyaların nakliyesi belirtmiş olduğunuz tarihlerde nakliye yapılır.
Taşımacılık işlemleri sırasında oldukça dikkatli davranılması ve hiçbir eşyanın zarar görmeden kusursuz olarak taşınması gerekmektedir.
Ofis büro iş yeri eşya taşımacılığı hizmetlerinde tüm mobilya eşyaların özenli olarak demonte edilmesi ve arkasından havalı naylonlara sarılarak araç içerisinde istiflenmesi gerekmektedir.
Kırılacak eşyalar ve elektronik olan bilgisayar, yazıcı, fotokopi cihazları en iyi şekilde ambalajı yapıldıktan sonra uygun taşıma ekipmanları kullanılarak veya insan gücünden faydalanılarak taşınması gerektiğini belirtiriz.
Hiçbir şekilde sizleri iş kaybına uğratmadan Atlantis Trans taşımacılık şirketi sizler için özel taşıma programı hazırlar ve güvenli olarak eşyalarınızı şehir içi ve şehirlerarası nakliyesi yapar. Nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşme yapabilirsiniz.
 

HABERE YORUM KAT