1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Anaokulu öğrencilerinden muhteşem yıl sonu gösterisi
Anaokulu öğrencilerinden muhteşem yıl sonu gösterisi

Anaokulu öğrencilerinden muhteşem yıl sonu gösterisi

Diyarbakır’ın Kocaköy Merkez Anaokullarının hazırladığı yıl sonu programı renkli görüntülere sahne oldu.

A+A-

Kocaköy Çok Amaçlı Salon'da düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Yusuf Turhan, İlçe Garnizon Komutanı Ali Demir, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Parasız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Reşit Memiş, daire amirleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. 

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlandı. Ardından  miniklerin gösterileri başladı. Miniklerin birbirinden güzel oyunları, izleyicilerden büyük beğeni alırken izleyenlerden bol bol alkış aldılar. 

Salonu dolduran öğrenci yakınlarının çocuklarını sahnede görünce, heyecandan yerlerinde duramadıkları gözlendi. Eğlenceli dakikaların eksik olmadığı gösterilerin ardından, öğrencilerin yıl boyunca yapmış oldukları etkinlikleri sergisi gezildi.  

Bu tür etkinliklerle öğrencilerin motive olduğunu belirten ve bu tür etkinliklerin hem öğrencilerin hem de velilerin yararına olduğunu anlatan Kocaköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Reşit Memiş, “Minik öğrencilerimizin hazırladığı etkinlik adeta göz kamaştırdı. Hem minik öğrencilerimizi hemde onları yetiştiren veliler ve öğretmenlerimizi canı gönülden tebrik ediyorum. Bu tür etkinlikler öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz adına motive etmek amaçlıdır. Bu tür etkinlikler devam etmeli, bizlerde okullarımız için elimizden gelen desteği vermeye hazırız” diye konuştu. 

HABERE YORUM KAT