1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Analar Ve Anneler 4. bölümde Mustafa tutuklanacak mı
Analar Ve Anneler 4. bölümde Mustafa tutuklanacak mı

Analar Ve Anneler 4. bölümde Mustafa tutuklanacak mı

Atv'nin yeni sezon dizisi Analar Ve Anneler bu akşam yepyeni heyecan dolu bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.

A+A-

Analar Ve Anneler 4. bölümde Zeliha şok bir teklif alacaktır. Kader tüm bu olanlara nasıl göğüs gerecek Analar Ve Anneler 4. bölüm fragmanı ve tüm ayrıntıları..

Ay Yapım imzalı, Analar ve Anneler'in geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde final sahnesi izleyiciyi şoke etti. Merakla beklenen Analar ve Anneler yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın dorukta olduğu Analar ve Anneler 4. yeni bölüm fragmanı ve detayları..
 
Atv ekranlarının sevilen dizisi Analar ve Anneler 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan heyecan dolu bölümde; Kader ve Zeliha, Neriman'ın kirli Oyununu tüm gerçekliğiyle öğrendi. Köşeye sıkışan Neriman, gözünü iyice karartarak hem Zeliha'dan hem de Kader'den kurtulmak için yeni bir oyun oynadı. Kader'i, işbirlikçisi Muazzez'in evine hapseden Neriman Kaçak olan Zeliha'yı da Polis Ayhan'a teslim etti. İşte Analar ve Anneler 4. bölüm fragmanı ve son bölümünde yaşananlar...
 
Dizinin göz yaşartan anı ise Muazzez'in evinden bebekle birlikte kaçan Kader'in tecavüzcüsü Salih Ağa ile karşılaşması oldu. Sevdiği adamın, Mustafa'nın babası olan Salih Ağa, Kader'i vurmak üzereyken oğlunun silahından çıkan kurşunla vuruldu. Bölümde yaşanan ardı ardına yaşanan beklenmeyen olaylar izleyici adeta şoke etti.
 
ANALAR VE ANNELER SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
 
Kader, Neriman'ın kucağına verdiği bebekle her an yakınlaşmakta, baba katili olmasın diye ardında bırakıp geldiği büyük aşkıyla aynı adı taşıyan Murat bebeğe bağlanmaktadır. Bunun farkına varan Neriman, onu sert bir dille uyarır. Tarifsiz bir annelik içgüdüsüyle evladının yaşadığına inanan Zeliha ise her şeyden habersiz Neriman'ın kapısına dayanır ve ondan yardım ister.
 
Neriman'ın kucağına verdiği bebekle her an yakınlaşmakta, kaybettiği bebeğinin acısını bu bebeğe bağlanarak dindiren Kader, bu konuşmaya tanık olur. Zeliha'dan bebeğini kötü bir oyunla ayırdığını öğrenen Kader en doğru kararı vermek için Zeliha ve Tahsin'i bulmak ister.ader, Murat bebeği Zeliha'ya verecek midir? Kader'in sevdalısı Mustafa İstanbul'a gelir. Mustafa, Kader'i bulmak için kuzeni Ayşe'nin evine gider. Zeliha ise Tahsin'le birlikte bebeğine dair iz bulmak için Neriman'ın kapısını çalacaktır. Zeliha, Ayhan'la, Kader ise hiç beklemediği bir şekilde tecavüzüne uğradığı Salih Ağa'yla yüz yüze gelir.

HABERE YORUM KAT