1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Anadolu Teknoloji Günleri
Anadolu Teknoloji Günleri

Anadolu Teknoloji Günleri

İlk defa Nisan 2014'te hayata geçirilen “Anadolu Teknoloji Günleri” organizasyonu Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde bulunan iş ortaklarının teknoloji markaları ile daha yakın temasa geçme ihtiyaç ve talebinden doğarak WD ve TP-LINK işbirliğinde başladı.

A+A-
Organizasyon, 12 ay boyunca farklı şirketlerin de dahil olmasıyla Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde ve Kuzey Kıbrıs'ta gerçekleştirildi. Bu yılki organizasyona ise WD ve TP-LINK'in yanı sıra Gigabyte da ev sahipliği yapıyor.
 
Organizasyonun sponsorlarından WD Dahili Ürünlerden Sorumlu Ülke Müdürü Arkın Balıkçıoğlu'na göre sponsor olmanın avantajları arasında; küçük ölçekli iş ortaklarıyla temas halinde olmak, ürün eğitimi zamanlarında kendileriyle daha sıkı bağlar kurmak, pazar hakkında bilgi sahibi olmak, iş ortaklarından geri bildirim almak, WD'deki yenilikleri, myWD, wduniversity ve sosyal medya kanallarını duyurabilmek bulunuyor.
 
Balıkçıoğlu, “Anadolu Teknoloji Günleri” organizasyonunu şu ifadelerle yorumladı; “Özetle harika. WD olarak üst üste birkaç yıl boyunca büyük organizasyonların bir parçası olduk, fakat iş ortaklarımızla daha yakın ilişkiler kurabilmek adına bir değişime ihtiyacımız olduğunu hissettik. Daha lokal etkinliklerde bulunarak küçük ölçekli iş ortaklarımızla daha fazla temas halinde olmamız; müşteri ağımızın genişlemesine, iş ortaklarımızdan daha sağlıklı geri bildirimler almamıza ve pazar ihtiyacını anlayıp daha iyi hizmet vermemize olanak sağlıyor.”
 
“Anadolu Teknoloji Günleri” bu yıl İstanbul, Tekirdağ ve Erzurum şehirleri ile başladı. Bugün Samsun'da gerçekleştirilecek olan organizasyon, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında Kayseri, Diyarbakır, Antalya ve Malatya ile devam ederek seçkin teknoloji markalarını iş ortaklarıyla buluşturacak.
 
(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT