1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor'un Ali Gaffar'ları iddialı
Amedspor'un Ali Gaffar'ları iddialı

Amedspor'un Ali Gaffar'ları iddialı

Amedspor kulübünün Coca – Cola akademi liginden mücadele eden 5 takımından birisi olan U – 14 takımında 3 tane Ali Gaffar isimli futbolcu var.

A+A-
Spor Toto 2.lig kırmızı grup takımlarından Amedspor kulübünün Coca – Cola akademi liginden mücadele eden 5 takımından birisi olan U – 14 takımında 3 tane Ali Gaffar isimli futbolcu var.
 
U-14 takımının başarılı 3 ismi Ali Gaffar İçöz, Ali Gaffar Güneş ve Ali Gaffar Kaya, ilerleyen yıllarda iddialı olduklarını belirttiler.
 
Arkadaşları adına bir açıklama yapan Ali Gaffar İçöz, "Ailemiz kentimizin şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ı çok sevdikleri için bu ismi bize koymuşlar. Bu sezon kulübümüzün seçmelerini katılıp forma giymeye hak kazandık. Maçlarımız başlamadan önce geçirdiğimiz hazırlık devresi bizlerin daha da güçlü olmamıza neden oldu.
 
Şimdi yaşımız 14 olduğu için U – 14 takımında futbolumuzu ilerletiyoruz. İyi maçlar oynuyoruz. Gün geçtikçe değerli antrenörlerimizin elinde daha iyi bir performans sergileyeceğimize inanıyoruz. Futbolu küçük yaşlardan beri oynadığımız için çok seviyoruz. Her geçen günde sergilediğimiz futbolu daha da yüksek seviyelere çıkaracağımızı iddia ediyoruz. Çünkü çok çalışıyoruz. Hocalarımızın bir dediklerini iki etmiyoruz. Bizlerden memnun olduklarını da görüyoruz" dedi. 

HABERE YORUM KAT