1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor'dan Demirhan'a çok sert tepki
Amedspor'dan Demirhan'a çok sert tepki

Amedspor'dan Demirhan'a çok sert tepki

DİYARBAKIR - Dün Diyarbakır'da oynanan 2.Lig Play-Off yarın final karşılaşması sonrası BB Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan'ın tehditkar açıklamalarına tepkiler çığ gibi büyüyor.

A+A-

BB Erzurumspor Başkanı Demirhan'ın, özellikle Amedsporlu oyuncu Deniz Naki'ye hedef alan tehdit dolu açıklaması sonrası Diyarbakır'da STK'lar, Spor Birlikleri ve Taraftarlar adeta ayağa kalktı. 

Bir açıklamada, Amedspor Direniş Taraftar Grubu Yönetiminden yapılan açıklamada, Erzurum BB.Spor'un  başkanı Ali Demirhan Futbolcumuz Deniz Naki'yi ölüm ile tehdit ederek haddini aşmıştır


Diyarbakır'da Bakanları ve milletvekillerini araya koyup kendisine 20 koruma tahsis ettiren bu şahıs Erzurum'a gittikten sonra bu açıklamayı yapmış olması zaten ne kadarda itibarsız biri olduğunu göstermektedir.
Oynadığı futbol ve duruşu ile halkımızın Sevdiği futbolcumuzu tehdit eden Ali Demirhan'a hodri meydan diyoruz. 
"Halkımız ve futbolcularımız sizin gibiler karşısında durmayı, sizin gibiler ile mücadele etmeyi çok iyi bilmektedir. "
Futbolcumuz Deniz Naki'ye ister Çeşmede ister başka bir yerde en ufak bir saldırıda veya kılına zarar geldiğinde buna sebep olanlar kim olursa olsun bedelini fazlasıyla öder.


Türkiye'de ki futbolun karanlık yapısının içinde olan , siyasi rant için yalakalık yapan bu şahıs Futbolcumuza ölüm tehditi , halkı kin ve öfkeye sevketmesinden dolayı ilgili merciler tarafından biran önce soruşturma başlatılmalıdır. Aksi takdirde Buralara kadar gelmeleri bile şaibeli olan farklı güçleri arkasına alan Erzurum BB.Spor'un bu yaptıkları ne ilk ne de son olacaktır. denildi.
 

DEMİRHAN NE DEMİŞTİ: "ÇEŞMEYE GİTME"

BB Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan açıklamasında, "Bana bugün sabah Çeşme’den telefon geldi. Başkanım o Çeşme’ye geliyor. Biz onu alacağız gerekeni yapacağız. Bende buradan futbolcu Deniz Naki’ye diyorum ki Çeşme’ye gitme. Diyarbakır’da bize, hocamıza küfür etme lüksün olamaz. Biz sana cevap vermesek de, kanun da cevap vermese başkaları sana cevabını verir biz üzülürüz açık söylüyorum. O yüzden ortamı da germeye gerek yok. Ama Diyarbakır’da ettiğiniz küfrün hesabını Çeşme’de ödersiniz. Ödetirler adama onu da bilin. Uyarıyorum Deniz Naki, Çeşme’ye tatile gitme. Yazık gençsin başına bir hal gelmesin” diye konuşmuştu.

HABERE YORUM KAT