1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor'da yeni başkan belli oldu
Amedspor'da yeni başkan belli oldu

Amedspor'da yeni başkan belli oldu

DİYARBAKIR -2016-2017 futbol sezonunda Süper Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele verecek olan Amedspor'un yeni eş başkanı Nurullah Edemen oldu..

A+A-

Geçen sezon Amedspor'a kulüp başkanı seçilen Ali Karakaşın işlerinin yoğunluğu nedeniyle kulübe yeterince zaman ayıramadığından görevi asbaşkan  Nurullah Edemen'e devretti

2016-2017 futbol sezonunda Süper Toto 2.Lig Beyaz Grup'ta mücadele verecek olan Amedsporun, yeni sezonda yaptıkları transferlerine ve yapacakları çalışmalara ilişkin Talaytepe'de bulunan spor tesisinde basın toplantısı düzenledi.

Toplantıya Amedspor yönetim kurulu üyeleri katıldı. Basın toplantısında kısa bir açıklama yapan Amedspor Eşbaşkanı olan Ali Karakaş, 2015-2016 sezonunda siyasetin spora yansıdığını söyledi. Amedspor'un geçen sezon  bir çok haksızlıklara maruz kaldığını vurgulayan Karakaş, "Amedspor kulüp başkanı olmak benim için büyük bir gururdu. Yeni sezonda kulübün yeni başkanı Nurullah Edemen olacak. Ben artık sadece yönetimde yer almaya devam edeceğim" şeklinde konuştu.

Karakaş'ın konuşmasının ardından konuşan Amedspor yeni başkanı Nurullah Edemen'de, geçen yıl sıkıntılı bir süreç geçirdiklerini ve haksızlıklara maruz kaldıklarını ve bu sezon böyle geçmesini istemediklerini söyledi.  Ne olursa olsun sporun kazanmasını istediklerini dile getiren Edemen, "Biz transfer yaparken din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın transfer yaptık. Amedspor'un iskelet kadrosunu kurduk. 11 iç transfer yaparken 9 dış transfer yaptık. Bu sezon Çevsan, Karakoç Grup, Mapple çikolata ve Asmin grup olmak üzere toplam 4 sponsor firması ile anlaştık. 200'e yakın reklam panosu yerimiz var ve Diyarbakır da bulunan bütün esnaf ve STK'lar reklam yeri alarak Amedspor destek sunabilirler"  diye ifade etti.

Bu sene Amedspor Kulüp Otobüsü aldıklarını ifade eden Edemen, "Bu sezonda Store çalışmalarımız var. Yaklaşık 1 ay sonra Ceylan Karavil AVM de store mağazamızı açacağız. Sporcuların da reklamlarda yer alacağı reklam çalışmalarımız da olacak.  Yarın Erzurum spor maçımız var. Bütün Erzurum halkından sağduyu bekliyoruz. Maalesef il güvenlik kurulu tarafından yine seyircisiz oynayacağız" dedi.

HABERE YORUM KAT