1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor'da yalnız A takımımı kalıyor?
Amedspor'da yalnız A takımımı kalıyor?

Amedspor'da yalnız A takımımı kalıyor?

Spor Toto 2.lig kırmızı gurup takımlarından Diyarbakır Buyükşehir Belediyespor kulubünde bir çok değişikliğin olacağı, malı durumdan bazı külfet getiren vazgeçilmesi bile düşünülüyor.

A+A-

Yönetimin söz kestiği Teknik Direktör İsmet Taşdemir’in gelmek istemediği ve Giresunspor ile anlaşmak üzere oludğu gelen bilgiler arasında.


30 Haziran günü yapılacak olan Diyarbakır Buyükşehir Belediyespor’un olaganüstü genel kurulunda  kulübün çıkmazdan çıkabilmesi için sürpriz kararlar alınması bekleniyor. Ağır borç yükünün azaltılması için,bir çok spor branşı kaldırılacak en çok A takımına önem verilecek. Borç getiren alt yapı gibi birkaç takımla ilgili önemli kararların alınması gerekmektedir. Yeterki kulüp borç yükü altında  kalksın. Boş ödemeler ve fazla yük getiren şahıs ödemeleri kalkacak. Bir çok değişikliğin olması için alınacak kararlarda ağırlık olacak.

Öteyandan  A futbol takımında sözleşmesi sona eren veya ermeyen futbolcu alacakları. Alt pıda çalıştırılan antrenörlerin ve görevillerin ve bunlara benzer ve dışındaki borçların ödenebilmesi kaynak lar oluşturulacak.  Diyarbakır Buyükşehir belediyespor yönetiminin söz kestiği geçen sezon ortasında gereve gelen teknik direktör İsmet Taşdemir’in Giresunspor ile anlaşmak üzere oluduğu öğrenilirken bu teknik direktörün  maddi konulardan dolayı rahatsız olduğunu gelmek istediğioe öğrenildi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler