1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor'da transfer çalışmaları
Amedspor'da transfer çalışmaları

Amedspor'da transfer çalışmaları

Spor toto 2lig kırmızı grubundaki Diyarbakır temsilcilerinden Diyarbakır Büyükşehir belediyespor’da iç ve dış transfer belirsizliği sürüyor.Kulüpten herhangi bir açıklanmanında yapılması taraftarlarını üzüyor.

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’un 2.ligde olmasının iyi bir şans olduğunu belirten  bir grup taraftar adına bir açıklama yapan Süleyman Aydın, “ Biz takımımızı  sevidğimiz içi başarılı olmasını istiyoruz hiç kimseninde üzülmesini istemiyoruz. Kulüp yönetimi edindiğimiz bilgiye göre geçen yarım sezon takımı çalıştıran Teknik direktör İsmet Taşdemir’le söz kesmiş resmiyetti bir şey yok.Bu hoca 2009 -2010 sezonunda Sivaspor’da antrenörlük yaptı.

2 Temmuz 2010 tarihinde başlamış olduğu görevi 31 Mayıs 2011’de bıraktı. 2010 – 2011 sezonunda Türk Telekomda başarıl bir çizgi çizemeyince 20011 -2012 sezonun ortasında görevine son verildi. İsmet Taşdemir, Samsunspor’da yardımcı antrenörlük yaptı. Her nedense 2014 – 2015 Sezonunun ortasında  Diyarbakır Büyükşehir belediyespor’da Teknik Direktörlüğüne getirildi.Sezon bitiminde ayrıldı. 2015- 2016 sezonu başlayacak , yönetimin  İsmet Taşdemir’le yeniden söz kestiği öğrenildi. Biz taraftarlar olarak bu hocanın başarılı olup olmayacağının vebalini günahını yönetime bırakıyoruz.” Dedi, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’da sözleşmesi biten futbolculardan Kamil İçer, süper ligi takımlarıyla temasta imiş.

Diğer sözleşmesi bitenler Levent Taner, Ercüment balıkçı, Yusuf Yağmur, Samet Yeniceli ve Uğur Tülümen’in kulüpleriyle yeniden anlaşıp anlaşmayacakları ilerleyen günlerde belli olacak.   Sözleşmesi devam eden , kadroda tutulup tutulmayacakları sonradan belirlenecek futbolcular ise Şehmus Özer, Nezir Özer, Erhan Eren,İ. Ferdi Çoşkun,Sadat Şahin, Abdullah Çetin, Emre Hasan Bala, Serkan İpek, Ercan Önal, Önder Karaboğa, Caner Erdoğan. Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’da Haziran ayı ortalarında transferlerin gideceklerin ve geleceklerle ,sözleşmesi sona erenlerle görüşüleceği öğrenildi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler