1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor'da sözleşmeler
Amedspor'da sözleşmeler

Amedspor'da sözleşmeler

DİYARBAKIR - Spor Toto 2.lig Kırmızı grubu takımlarından Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'da yönetim, sözleşmeler ve teknik direktör konusunun çalışmalarını yaptığı öğrenildi.

A+A-
2014 – 2015 Futbol sezonunu  8.sırada bitiren, hedefine ulaşamayan, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'un 2015 – 2016 Sezonu için hedefinin ne olacağı belirlenemezken, taraftarları teknik direktör konusunda çok iyi bir karara varılması konusunda duyarlı.
 
 
Sarı – Kırmızılı takım için deneyimli. Kendini ispatlamış, 2.ligi iyi bilen teknik heyetin göreve getirilmesini istiyor. Eskiye dönüş değilde yeni bir sistemin ve uygulamanın getirilmesini istiyorlar taraftarlar.
 
Sarı – Kırmızılı takımda Kamil İçer, Levent Taşkın,  Ercüment Balıkçı, Yusuf Yağmur, Samet Yeniceli, Uğur Tülümen'in sözleşmeleri sona eriyor. Şehmus Özer, Erhan Eren, İ. Ferdi Çoşkun. Sadat Şahin, Abdullah Çetin, Emre Hasan Balcı, Serkan İpek, Ercan Ünal, Önder Karaboğa, Nezir Özer,Caner Erdoğan'ın sözleşmeleri devam ediyor. Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'da sözleşmesi devam edeceklerden anlaşılabilicekler ile takımda olupta sözleşmesi devam eden fakat istenileni veremeyen futbolcularında serbest bırakılacağı gelen bilgiler arasında.
 
 
Diyarinsesi.org/ Mustafa Göker

HABERE YORUM KAT