1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor'da moraller yerinde
Amedspor'da moraller yerinde

Amedspor'da moraller yerinde

DİYARBAKIR - Ziraat Türkiye Kupası’nda elde ettiği başarılı sonuçlara Fenerbahçe ile yaptığı çeyrek final maçını da ekleyen Amed Sportif Faaliyetler Kulübü’nde keyifler yerinde.

A+A-

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Asbaşkanı Nurullah Edemen, Fenerbahçe ile oynadıkları çeyrek final maçında çok iyi futbol sergilediklerini ve elde edilen 3-3’lük beraberliğin de iyi bir skoru olduğunu söyledi. Edemen, bütün olumsuzluklara rağmen Fenerbahçe karşısında iyi mücadele ettiklerini ve karşılaşmayı izleyenlere futbol keyfi yaşattıklarını belirtti. Ziraat Türkiye Kupası’nda iddialarını bir kez daha ortaya koyduklarını anlatan Edemen, “İyi bir takım olduğumuzu ve şu ana kadar elde ettiğimiz sonuçların tesadüf olmadığını Fenerbahçe gibi futbol devi karşısında ispatladık. Beraberlikle sonuçlanan karşılaşma galibiyetle tamamlanabilirdi ama olmadı. Biz beraberliği de değerli buluyoruz. Bu beraberliği de bize inan ve yanımızda olan herkese armağan ediyoruz” dedi.
Fenerbahçe’ye Diyarbakır’ın centilmenliğini ve misafirperverliğini gösterdiklerini dile getiren Edemen, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Ben ve yöneticilerimiz başta olmak üzere, kulübümüzün bütün çalışanları, Fenerbahçe kafilesine iyi bir misafirperverlik göstermek için elimizden gelini yaptık. Bu konuda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum.”

KÜÇÜKBAYRAK: “GALİBİYETİ KAÇIRAN TARAF BİZİZ”
Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Teknik Direktörü Sertaç Küçükbayrak da Fenerbahçe karşısında iyi mücadele ettiklerini ve elde ettikleri beraberliği bileklerinin hakkıyla elde ettiklerini ifade etti. Küçükbayrak, “Bu karşılaşmada iyi futbol sergiledik. İki kez öne geçtiğimiz maçı berabere sonuçlandırdık. Bu nedenle galibiyeti kaçıran taraf biziz. Ama bir futbol devi karşısında elde ettiğimiz 1 puan da bizim için çok değerli ve anlamlıdır” diye konuştu.
(MP-SK-S)

HABERE YORUM KAT