1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor'da kongre heyecanı
Amedspor'da kongre heyecanı

Amedspor'da kongre heyecanı

Spor toto 2.lig kırmızı gurup takımlarından Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’u kongre heyecanı sardı.

A+A-

5 Ay önce  5 Mart 2015 tarihinde kongresini yapan başkanlığa İhsan Avcıyı getiren Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’da 5 ay sonrasında 30 Haziran’da yeni bir kongrenin kulübe neler getirip, neler götüreceği merak konusu oldu.

Edinilen bilgiye göre, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, büyük borç altında. Sözleşmesi sona eren ve ermeyen futbolcuların alt yapı antrenörlerinin alacaklarının ödenmemiş olması. Diğer borçların yüküyle ağır bir borçlanma tablosu ortaya çıkmış. Kongrenin bu nedenle erken zamanda yapıldığı öğrenildi. Yeni sezonun başlamasına az bir zaman kala henüz futbolcularla herhangi bir görüşme yapılmamış.

Teknik Direktör konusu çözülmemiş olması kongrenin önemini bir kez daha ortaya çıkarıyor.2.Ligde mücadele eden bir kulübün işini sıkı tutması gerekmektedir. Güçlü bir kadro ile kendini kanıtlamış bir teknik heyetin oluşması gerekmektedir.Bunun yanında külübe ayak bağı olan bazı sportif faaliyetlerden kopması A takımına büyük önem verilmesi gerektiğide aşikardır. Önemli olan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’un aldığı başarılırla Diyarbakır’ı en iyi şekilde temsil edebilmesidir .

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler