1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor'da kim gidecek,kim kalacak?
Amedspor'da kim gidecek,kim kalacak?

Amedspor'da kim gidecek,kim kalacak?

2015 – 2016 Sezonunda.ligde başarılı olamayan 47 puanla ligi 8. sırada tamamlayan , devamlı aldığı futbolcu cezaları , saha kapatma ve seyircisiz maç oynama cezaları alan 2.lig Kırmızı gurup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler kulübünün 2016 – 2017 s

A+A-

12 Futbolcusunun sözleşmesi sona eren. Takımın en iyi futbolcularından Deniz Naki’in Almanya’ya tranfer olaacğı baş gündemde.

Yeni yönetim kurulu oluşup oluşmayacağı,ekonomik sıkıntının nasıl giderileceği merak konusu oldu. Şimdiki yönetimin takımın kadrosunu korumak için bazı girişimlerde bulunup ön görüşmeler yaptığı öğrenildi. Dış transferde ise bölgedeki futbolcular transfer edilmeye çalışılacak.

Sözleşmesi  31 Mayıs’te sona erecek olan  Şevket Güngör,Ercan Çapar, Şehmus Özer,Önder Karaboğa, Abdullah Çetin, Mansur Çalar, Sercan Özçelik,M.Sıddık İstemi, Mansur Ay, Caner Erdoğan, Tekin Adar,Serkan İpek. Bu futbolculardan bir çoğununu gideceği edinilen bilgiler arasında. Sözleşmesi sona ermeyen Levent taşkın, Yusuf Yağmur, Deniz Naki, Başaran Balcı,Ferhat Aksu’nun takımda kalıp kalmayacağı belirlenemedi.

 

HABERE YORUM KAT