1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor'da hedef şampiyonluk
Amedspor'da hedef şampiyonluk

Amedspor'da hedef şampiyonluk

Spor Toto 2.lig beyaz gurup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler takımı yeni sezon hazırlıklarına Kocaeli Kartepe'deki kampla devam diyor.

A+A-

Amed Sportif  Futbol Şube Sorumlusu Faruk Erol, hazırlıklarının büyük oranda tamamlandığını belirterek, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu vurguladı.

Futbolun parlayan takımlarından Amed Sportif takımı, yeni sezon hazırlıklarına Kocaeli Kartepe'deki kampla devam diyor. Amedsporun Futbol Şube Sorumlusu Faruk Erol, hazırlıklarının büyük oranda tamamlandığını belirterek, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu vurguladı. 

Yeni sezonda Süper Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele edecek olan Amed Sportif 2016-2017 futbol sezonu hazırlıklarını Kocaeli Kartepe'deki birinci etap kamp çalışmaları ile sürdürüyor. Amed spor tif ekibi sezona deplasmanda Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçıyla başlayacak. 

Takımın yeni sezon hazırlıklarını değerlendiren Amed sportif Futbol Şube Sorumlumuz Faruk Erol, " Salı günü fikstürümüz çekildi.

İlk maçımızı deplasmanda oynayacağız.Bizim için sportif anlamda deplasman maçlarının hepsi zor.20 Ağustos'a kadar Kartepe'de kamp hazırlıklarımız devam edecek" dedi.

'Kadroya hazır bir kaç dış transferimiz daha olacak'

Takım kadrosunun büyük oranda oturduğunu belirten Erol, "Kadro hazır. Bir kaç dış transferimiz daha olacak. Takım bu sene en iyi şekilde uyumlu bir biçimde hazırlıklarını devam ediyor. Bu sezon 2. Lig Beyaz gurubunda takımlar arasında en iyi şekilde mücadelemizi vereceğiz. Grubumuzda bizim çekindiğimiz hiçbir takım yok. Elimizden geldiğince mücadelemize devam edeceğiz" değerlendirmesinde bulundu.

'Bu sezon hedeflerimiz var'

Erol, futbolcular ve teknik heyetimizin hevesli bir şekilde başarıya kilitlenmiş durumda olduğunu da vurguladı.

Erol, "Liglerde bulunan her takımın şampiyonluk hedefleri vardır. Biz de takım olarak direk başarıya endekslendik. Şampiyonluk için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz .3 Eylül'de deplasman maçımız var. Taraftarlarımızın desteği bizim için önemli. Hem maddi hem de manevi anlamda taraftar desteği bizim için önemli. Özellikle iç maçlarda taraftar desteğine ihtiyacımız var. Geçen sezondan yaşanan deplasman yasaklarından dolayı taraftarlarımız ders çıkarmalıdır" şeklinde konuştu. 

Hazırlık maçları yapılacak 

Şuan Kartepe kampında kondisyon çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Erol, "9 Ağustos'tan sonra 3 hazırlık maçı yapmayı düşünüyoruz. Takımımız Diyarbakır’a  Amed'e geldiği zaman herhangi bir takımla da hazırlık maçı yapacağız" diye belirtti.

HABERE YORUM KAT