1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor'da antrenör adayı kim?
Amedspor'da antrenör adayı kim?

Amedspor'da antrenör adayı kim?

Spor Toto 2.lig kırmızı grup kulüplerinden Diyarbakır Büyük Belediyespor’un kongresinin ertelenmesi çeşitli iddialara neden oldu.

A+A-

5 Ay önce  kongresini yapan kulüp başkanlığına  İhsan Avcı’yı getiren, başarılı ve başarısız günler yaşıyan ligi 8. Sırada tamamlayan Diyarbakır Buyükşehir Belediyespor kulübünde ekonomik kriz oluşu yönetimi olagan genel kurula götürmüştü.

Kongrede ise yönetim oluşmadığı için 7 Temmuz tarihine bırakıldı. Kulüpte futbolcu alacakları, alt yapı hocalarının alacakları vs borçlar içinden çıkılmaz durumlara neden oldu.Teknik Direktör konusu çözülmeyen, futbolcuların durumu belirsiz olan eski hocası İsmet Taşdemir’in bir çok kulüple görüştüğü fakat anlaşamadığı ortaya çıktı.

Edinilen bilgilere göre, kulübü borçlarından arındırmak için bir çok değişiklikler yapılacağı gelen bilgiler arasında.İddialara göre kulübün eski futbolcularından B sınıf antrenör ,geçen sezon alt yapıda koordinatörlük yapan Sertaç Küçük Bayrak’ın yeni sezonda antrenorlüğüne getirilecekmiş. Yardımcılığınada geçen sezon yarım devre kaleci antrenörlüğü yapan Mesut Önal’ın getirileceği, diğer antrenörlerinde sonradan belirleneceği iddia edildi.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum
    İlgili Haberler