1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor’da Abdullah Çetin tamam
Amedspor’da Abdullah Çetin tamam

Amedspor’da Abdullah Çetin tamam

Spor Toto 2. Lig takımlarından Amed Sportif Faaliyetler'de transfer görüşmeleri devam ederken, iç transferde ilk olarak Abdullah Çetin ile anlaşmaya varıldığı belirtildi.

A+A-

Amed Sportif Faaliyetler'de 11 futbolcunun sözleşmesinin sona erdi. Yönetim sözleşmelerin bitiş tarihi olan 31 Mayıs gelmeden yeni sezonda da takımda görmek istediği futbolcularıyla görüşmelere başladı.
 
Yönetim içinde oluşturulan transfer komitesi, oyuncuları ön görüşmeye çağırarak tek tek görüşmeler yapıyor. Oyunculara geçen sezon elde edilen başarı ve ortaya konulan iyi mücadeleden dolayı teşekkür de edildi.
 
YENİ SEZONDA HEDEF ŞAMPİYONLUK
 
Fedakarlık yaptıkları için ücretlerde artış olacağını dile getirip yeni sezondaki hedefin de şampiyon olup, PTT 1.Ligi'ne çıkmak olacağını ifade ederek oyunculardan bir an önce karar vermelerini istiyor. Düşünmek için süre isteyen bazı oyuncuların önemli bir bölümünün yeniden anlaşmaktan yana olduğu belirtiliyor.
 
İÇ TRANSFERİN ARDINDAN DIŞ TRANSFERLER BAŞLAYACAK
 
İç transferi erken bitirmek isteyen yönetim, haziran ayı başında dış transfere başlamanın planlarını yapıyor. Dış transferde teknik heyetin sezon boyunca takip ettiği ve beğendiği oyuncuların tercih edileceği belirtiliyor. Bölge patentli ve bölgenin şartlarını kabul eden oyuncular öncelikli olacak.
 
ABDULLAH ÇETİN TAMAM
 
Transfer komitesi, oyuncuları ön görüşmeye çağırırken, ilk olarak çağrılanların arasında bulunan sol açık Abdullah Çetin ile anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Abdullah Çetin’in ardından iki futbolcusu ile de anlaşmaya yakın olan Amedspor’da transferlerde prüz yaşanması beklenmiyor.

HABERE YORUM KAT