1. HABERLER

  2. ÇÖPLÜK

  3. Amedspor'a tam destek
Amedspor'a tam destek

Amedspor'a tam destek

Amedsporumuza Yurtsever Taraftarlar Birliği BARİKAT'tan tam destek geldi.

A+A-

Dün Kulübün 1.Olağan kongresine katıldıktan sonra Amedspor Kulübümüzün Eş Başkanı İhsan Avcı ve Futbol Şube sorumlumuz Mahmut Dağ'ı ziyaret eden Yurtsever Taraftar Birliği Barikat üyeleri Amedspor'a bundan sonraki süreçte tribün desteklerinin tam olacağını ve her zaman Amedspor'la birlikte hareket edeceklerini belirttiler.

Yurtsever Taraftar Birliği Barikat, takımın isminin grupla uyumlu olduğunuda belirterek takımın ve grubun birbiriyle kısa sürede özdeşleşeceğini belirttiler.

Yurtsever Taraftar Birliği Barikat Yöneticisi Bilal Akkalu Amedspor isminin yılların Diyarbakırspor'unu hatırlatacağını söyledi. Akkalu, “Yurtsever Taraftar Birliği Barikat olarak tam destek vereceğiz. Barikat ekibimiz genç bir kesimden oluşuyor. Sonuna kadar destekliyoruz. Amedspor ismi bir başka hava verdi takıma bu nedenle isim,renk ve arma değiştirildi. Tarihe gömülen Diyarbakırspor'u canlandıracak bir kitle ile tekrardan memleketimize sporu sevdireceğiz” dedi.

Barikat taraftar grubunun Amedspor'a tam destek vermesinden duydukları memnuniyeti belirten Amedspor Eş Başkanımız İhsan Avcı ise; ''Barikat Grubunun bu anlamlı desteğinden ve bizleri ziyaret etmesinden dolayı memnun olduk,kendilerinin takıma sahip çıkması,destek vermesi taraftar desteği olarak Amedspor için büyük bir güç olacaktır,desteklerini her zaman bekliyoruz,yanımızda olmalarına bizlerde sahada başarılı olarak kendilerini sevindireceğiz.'' Dedi.

 

(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT