1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor: 'Yollarımızı ayırdık'
Amedspor: 'Yollarımızı ayırdık'

Amedspor: 'Yollarımızı ayırdık'

DİYARİNSESİ.ORG - (Özel Haber) -Amedspor, 2014-2015 futbol sezonu devre arasında teknik direktör Coşkun Demirbakan ve ekibiyle yollarını ayırdı...

A+A-
Amedspor, teknik ekiple yolunu ayırdı
 
Kulüpten yapılan açıklamada: "Amedspor Kulübümüz sezon başında anlaşma yaptığı Teknik Direktör Coşkun Demirbakan ve yardımcıları Yaşar Akçura, Deniz Doster, Mesut Önal ve Hüseyin Kaya ile karşılıklı görüşerek anlaşmaya son verdi."
 
İstifasını yönetime sunan Demirbakan, antrenör Yaşar Akçura ile kaleci antrenörü Mesut Özkalkan'ın istifası yönetim tarafından kabul edildi. Amedspor EşBaşkanı İhsan Avcı,  Demirbakan ve ekibine bugüne kadar gösterdiği çaba ve emeklerinden dolayı teşekkür ederek dostça ayrıldıklarını söyledi.
 
Teknik Direktör Coşkun Demirbakan da “Sezon başında başladığım Amedspor Kulübü teknik sorumluluk görevimden ayrılmış bulunuyorum. Yönetim, taraftar, basın, futbolcular ve çalışanlar olmak üzere tüm camiaya geçen süreçte şahsıma olan güven ve ilgilerinden dolayı teşekkürü borç bilirim. bundan sonraki süreçte tüm camiaya başarılar dilerim” dedi. 
 
Eşbaşkan İhsan Avcı, Amedspor Kulübü ikinci devreye yeni teknik bir ekiple yola devam edeceklerini açıkladı.

HABERE YORUM KAT