1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor ve kamuoyunun dikkatine!
Amedspor ve kamuoyunun dikkatine!

Amedspor ve kamuoyunun dikkatine!

Amed Sportif taraftarlarından Baran Kaya, facebook ve twitter’inde “ tüm taraftarlara ve kamuoyuna aşağıdaki açıklamayı yaptı.

A+A-

Baran  Kaya’nın açıklaması şöyle, “ Amed Spor Kamuoyunun Dikkatine!!!


Her geçen gün Amedspor'umuz için tehlike çanlari çalıyor diyince kimseler işin ciddiyetinin farkinda degildi.Hatta bir kesim sozde spor cennahi Amed spor hocalari ve ekibi icin sayisiz methiyeler yazmalara basladilar.Sanirsiniz geçmişte suruyle kupalar kazandirmislar.Halki ve kenti başarıdan basariya kosturmuslar.malesef detaylı analiz edince elimizde kalan kocaman bir sifir.Kaldi ki hocalarda karekterli, durust ilkeli olabilirler ama bu takimimizi ligde birakmaya yetmezki.

Son 14 maç ve alinan tek 1 galibiyet var.sizce dunyanin herhangi bir yerinin amatör takimlarinda dahi 14 maçta 1 galibiyet alan hocaya nekadar kredi taninir. Beyler takimimiz hizla kumeye gitmekte farkindamisiniz.Kan değişikliği şart yoksa takim kesinlikle küme düşer vebali agir olur.Kentimizde Amedspor'umuzu ligde birakacak degerli hocalar bulunmakta Murat yigiter, Fehmi hoca, Recep ve Nurettin hocalar bunlardan sadece birkaçi.” dedi

 

HABERE YORUM KAT