1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor teknik direktörü resmen açıklandı
Amedspor teknik direktörü resmen açıklandı

Amedspor teknik direktörü resmen açıklandı

Amed Sportif Faaliyetler Kulübü’nün (Amed SK) teknik direktörlüğüne, altyapı koordinatörü olan Sertaç Küçükbayrak getirildi. Kulüp, Küçükbayrak’la 2 yıllık sözleşme imzaladı.

A+A-

Amedspor’un teknik direktörü Küçükbayrak
Hafta başında kongreye giden ve yeni yönetimini belirleyen Amed Sportif Faaliyetler Kulübü’nün (Amed SK) teknik direktörlüğüne, altyapı koordinatörlüğü görevinde bulunan Sertaç Küçükbayrak getirildi.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nde düzenlenen imza töreninde, Amed SK Kulüp Başkanı Ali Karakaş, Futbol Şube Sorumlusu Servet Erol, Ar-Ge Sorumlusu Ekrem Yeşil alt yapı sorumlusu Adnan Zengin'de hazır bulundu. 2 yıllık anlaşmaya imza atan Küçükbayrak, Amedspor’un başarısı için her zaman çalışacaklarını vurguladı. Küçükbayrak’ın yardımcılığına ise Faruk Türk ve Harun Kılıç getirildi. Amed SK’de kaleci antrenörlüğünede Mesut Önal getirildi.


Amed SK Başkanımız Ali Karakaş, teknik direktör Sertaç Küçükbayrak ile 2 yıllık anlaşma imzaladıklarını ifade ederek, Amed SK için hayırlı olmasını diledi. Teknik Direktör Sertaç Küçükbayrak ise yeni bir başlangıç yapacaklarını kaydederek,  “Başarılı olacağımıza da inanıyoruz. Her zaman hedefimiz var. Hedefimiz de bu takımı en üst seviyeye kadar çıkarmaktır.” diye konuştu.

dsc_0002_3000x1995.jpg

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler