1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor kamp için yola çıktı
Amedspor kamp için yola çıktı

Amedspor kamp için yola çıktı

DİYARBAKIR – Amedspor ligin ikinci yarısına hazırlanmak adına Antalya’da kampa giriyor.

A+A-

Kamp yolculuğu öncesi açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Ahmet Akcan, takımda birçok giden futbolcu olduğunu ancak Amedspor’un büyüklüğüyle bunları aşacağına inandığını söyledi.

TFF 2. Lig Kırmızı grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler, Antalya Belek Kaya Otelinde kampa girecek. Amedspor, bugün kara yolu ile Antalya kampı için yola çıkacak.

AKCAN’DAN AÇIKLAMALAR

Amedspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Ahmet Akcan, lig ve Amedspor’un durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Akcan, “Bugün Diyarbakır’dan yola çıkacak gençler yarın izinli olan il dışındaki futbolcular ile toplanacağız. Takımda ayrılan daha önce TFF başvuran sporcular dışında ayrılan sporcular da oldu bu konuda kadro çıkarmada zorluk çekeceğiz tabi ki, Amedspor büyük kulüp bunların üstünden geleceğiz. Yeni yönetim ile oturup transfer yapmak için istişare yapıp ikinci devreye iyi hazırlanıp girmek istiyoruz. Tabi ki iyi transfer bulmak ta elbette zor olacak ama biz elimizden gelenin en iyi en güzel şekilde yapıp ligde iyi bir yerde bitirmek adına bu yıl için önemli bir adım atmaz istiyoruz. Buradan Diyarbakır halkına ve Amedspor sevdalıları olan ve taraftarlara iyi seneler geçirmesi, bizler içinde iyi bir sezon olmasını temenni ediyorum” dedi.