1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor kamp için Kocaeli’ne gitti
Amedspor kamp için Kocaeli’ne gitti

Amedspor kamp için Kocaeli’ne gitti

2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Amedspor, 35 oyuncu ve teknik kadrosuyla yeni sezon hazırlığını yapmak için Kocaeli’ne gitti.

A+A-

Futbol Şube Sorumlusu Servet Erol, bu yıl hedeflerinin PTT 1. Lig’e çıkmak olduğunu söyledi.   2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Amedspor, yeni sezon hazırlıklarına bu yıl Kocaeli Kartepe Tesisleri’nde başlayacak. 35 kişilik oyuncu ve teknik kadrosuyla Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi önünden Kocaeli Kartepe Tesisleri’ne hareket eden Amedspor kafilesi, kamp dönemini 23 Ağustos’a kadar burada geçirecek.

Kamp 23 Ağustos’a kadar devam edecek

Belediye önünde açıklama yapan Futbol Şube Sorumlusu Servet Erol, kamp döneminin başladığını, 8 Ağustos’ta üç gün ara verileceğini, ardından yeniden başlayacağını ve kampın 23 Ağustos’ta sona ereceğini söyledi. Kampa 35 kişilik bir kafileyle yola çıktıklarını belirten Erol, yeni sezon hazırlıklarını ağırlıklı olarak altyapıdan yetişen oyuncularla yürütmeye çalıştıklarını kaydetti.

Hedef: PTT 1. Lig’e çıkmak

Yeni sezonda ligde hedeflerinin yüksek olduğuna dikkat çeken Erol, “En az Play-Off’a direk şampiyon olarak çıkmak istiyoruz. Hedeflerimiz yüksek, oyuncu kalitemiz belli. Dışardan Deniz Naki, Abdullah Çoban gibi kaliteli futbolcuları kadromuza kattık. Bu sene PTT 1. Lig’e çıkmayı planlıyoruz, hedefimiz de o yöndedir.” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler