1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor işini şansa bırakıyor
Amedspor işini şansa bırakıyor

Amedspor işini şansa bırakıyor

Spor Toto 2.lig kırmızı grubunda mücadele eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, sezonlardır çekmediği ekonomik sıkıntıyı bu sezon çekiyor.Bu şekilde düşünülürse ve gidilirse işlerini şansa bırakmış olurlar.

A+A-

Yönetim  7 Temmuz sonrasında ne yapacak akıllarda soru işaretleri oluşturuyor. Futbolculardan alacaklarını asgariye indirmeleri için fedakarlık isteniyor: yeni transferlerde’e buna benzer şeyler istenecek gibi. Geçen sezonki alacaklar ödenecekmiş Ekim ayında çekle.

Bu durum ne gibi sonuçlar doğuracağı ilerde belli olacak. Futbolcular gibi alt yapı antrenörlerinin alacaklarıda ödenmemiş. Onlarda alacakların istiyorlarmış. Sonuçta 2 Milyon nufüslü Diyarbakır’ın 2.ligde takımı var bu takım iyiye gitmesi gerekirken, spor kamunun fikri  başarısızlığa  ve iş şansa bırakılıyormuş. 2 Ligde olan 1 kulüp iyi bir teknik direktör ve kendini ispatlamış antrenörler ile birlikte kaliteli bir transfer yapılmalı iyi bir ekip oluşturulmalıki,ligde başarılı olabilsin.

Eğer 2.ligde başarılı olmak istenmiyorsa, transfer yapılmasın derme çatma bir takım kurulsun.Teknik Heyeti bile sıradan olsun. Yoksa başka türlü olmaz.Diyarbakır’a ses çıkartan başarılı bir takım lazımki PTT 1.ligine çıksın kentini daha iyi koşullarda temsil etsin. Bir çok spor adamı Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’da yanlış adımlar atıldığı iddiasında !. Tek kelime başarı  ve bir üst lig isteniyorsa her şey dört dörtük olacak.

 

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler