1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor hareketlenmeli
Amedspor hareketlenmeli

Amedspor hareketlenmeli

Geçen sezon ligi 8. Sırada tamamlayan, iddiasız kalan Diyarbakır Büyükşehir belediyespor taraftarları, kulüplerinin ne yapacksa yapmasını her konuda hereketlenmesini istediler.

A+A-

Geçen sezon bazı olumsuzlar nedeniyle istediğini elde edemeyen sezon ortasında Teknik direktör değiştiren Diyarbakır Büyükşehir belediyespor taraftarları takımlarının durumundan endişe düyuyorlar.

 

Sarı – Kırmızılı takımda takımın iyilerinin sözleşmesi sona eren henüz daha hiçbir futbocusuyla görüşmeyen külüplerinin  transferler ve teknik direktör konusunda çok duyarlı olmasını isteyen bir gurup taraftar adına bir açıklama yapan  Geylani Özmener, “ Sarı – Kırmızılı kulüpte bir müddet önce Teknik direktör İsmet Taşdemir ile yani eski teknik heyetle yola devam edileceği belirtilmişti. Bu belirtilen konunun ne derecede sağlıklı olup olmayacağını zaman gösterir. Teknik heyet konusu  fazlasıyla önemlidir.

 

Eğer kulüpte her şey yolundaysa  başarılı olunur. Aksi takdirde olunmaz .Edinilen bilgiye göre teknik heyet 2 ve 3 liglerin play – off maçlarını futbolcu beğenmek için izlemiş. Ne iç ve nede dış transferde görüşülme olmadığı içinde bir hareketlilik sağlanamadı.

 

Biz Diyarbakır  Buyükşehir  Belediyespor olarak geçen sezonda yaşananları yaşamak istemiyoruz. Eğer geçen sezon dişler biraz sıkılsaydı bir üst lige çıkmak hiçte zor olmayacaktı. Basamak takım olmak istemiyoruz “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT