1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor galibiyete kuşandı
Amedspor galibiyete kuşandı

Amedspor galibiyete kuşandı

DİYARBAKIR - Spor Toto 2.lig beyaz gurubu takımlarından Amed Sportif Faaliyetler takımı Pazar günü sahasında oynayacağı Zonguldak Kömürspor maçının idmanların tamamlayıp tesislerinde dinlenmeye çekildi.

A+A-

Yeşil – kırmızııl futbolcular galibiyet kuşandılar.Amed Sportif Faaliyetler takımında dikkatler, sahalarında oynanacak Zonguldak Kömürspor maçına çevrildi. Teknik Heyet ve futbolcular tarAftarlarını maçlarına davet edip destek istediler.

TARAFTARLARIN DUYURUSU

DUYURU | Amedspor cephesi tarafından "Provakasyonlara Gelmeyelim" vurgusuyla,İşçi ve emekçinin takımı Zonguldaksporu en iyi şekilde şehrimizde agırlayacagız sözü verilmiştir.

B.Petrolspor ile dostlugumuz örnek verilerek emekçinin takımına saygı çerçevesinde misafirperliklerini göstereceklerini iletmişlerdir.

- Zonguldakspor camiası spor ahlakına ve bilincine sahip büyük bir camiadır.

Aynı duygular ile spor ve siyaseti karıştırmayarak gerek sosyal medyada gerekse mac esnasında provakasyonlara gelmeyerek dostluk ve centilmenlik içerisinde bir müsabaka diliyor,ülkemizin doğusunda barış ve kardeşlik duygularıyla ,yeni bir camiayı daha misafirperver dostlar listesine dahil edeceğimizi umuyoruz...

unnamed-011.jpg

HABERE YORUM KAT