1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor Erkek Voleybol takımı finale kaldı
Amedspor Erkek Voleybol takımı finale kaldı

Amedspor Erkek Voleybol takımı finale kaldı

Amedspor Erkek Voleybol takımı, 3.Lig Erkekler Voleybol Liginde finale kaldı.

A+A-
Futbolda kendisini kanıtlayan Amedspor Kulübü, sahip çıktığı gençlerle salon sporlarında da başarısını gösterdi.
 
Amedspor kulübü, 3.Lig Erkek Voleybol Play-Off  müsabakalarında Aksaray Belediyespor ve 1930 Samsun Bafraspor takımlarını Bingöl Karşıyaka Kapalı Spor Salonunda karşılaştı. Amedspor ekibi Aksaray Belediyespor kulübünü 3-2 , 1930 Samsun Bafraspor Kulübünü, ise 3-1 setlerle yenip, müsabakaları centilmence tamamlayarak finallere kaldı.Böylelikle Amedspor erkek voleybol takımı 03-05 Nisan 2015 tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olan 2.Lig'e yükselme müsabakalarında rakipleri Bingöl Solhanspor , Malatya Büyükşehir Belediyespor ve Van Erciş Şekerspor ile karşılaşacak.
 
Amedspor kulübü EşBaşkanı Ayten Tekeş,“Voleybolda Gençler, Yıldızlar ve Minikler olmak üzere 3 kategoride takımımız bulunmaktadır. Futbolda ulaştığımız başarıyı salon sporlarında da başarılı bir şekilde ulaşmayı hedefliyoruz. Bizim maksadımız gençlerimizi spora yöneltmek, onları spor aracılığıyla kötü alışkanlıklardan uzak tutmaktır.Amedspor 3.Lig erkek voleybol ekibimizde bulunan sporcularımız maksadlarına uygun şekilde başarı göstermişlerdir.
 
Takımımız tamamen bizim alt yapımımızdan yetişen gençlerimizden kurulu bir ekip olması bizleri daha çok mutlu etmektedir."Tekeş Ankara'da yapılacak olan 2.Lig'e yükselme Final müsabakalarında Erkek voleybol takımımıza başarılar dileyerek”sözlerini tamamladı.
 
 
(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT