1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amedspor 2 puanı çok arayacak
Amedspor 2 puanı çok arayacak

Amedspor 2 puanı çok arayacak

Spor toto 2.Lig Beyaz gurubu takımlarından Amed Sportif Faaliyetler takımı,sahasında kaybettiği 2 puanı çok arayacak.

A+A-

Hiçbir maçın peşin favorisi yoktur bu iyi bilinmelidir. Amed SF kazanacağı maçı kayıpta edebilirdi.Sahasında oynayıpta  puan kaybeden takımlar kim olursa olsun, bazı tedbirleri almak zorundadır. Amed Sportif Faaliyetler takımıda eğer 1.ligi istiyorsa işi baştan işi sıkı tutmalıdır.

Yoksa sonradan iş işten geçer. İşin doğrusu bu takım dahada iyi güçlendirilmeliydi. Zamanı gelince bunu herkes kabul edecektir.  Konya maçında tirünlerdeki taraftarlar iyiydi. Fakat taraftarların desteği takıma bir hareket getiremedi tututluk vardı sahadaki mücadelede. Rakip takımın savunmasıda iyi kapanıyordu. O nedenle Amde SF’de ilk yarıda onları aşamadı.

Maçın ikinci yarısında Şehmus’un golu ilaçtı ama  istenilen avantaj korunamadı. Konuk takım yaptığı saha içi değişiklikle 2. yarıyı hareketlendirdi. Hem golünü attı, hemde sahanın hakimi oldu. T Amed SF’ının hücüm hattında aksamalar var bunlar düzeltilmelidir.Yineda iki maçta alınan 4 puan bir avantaj olarak kabullenmeli gerisini başarılı sonuçlar getirmelidir.

HABERE YORUM KAT