1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amed SK’de transfer çok önemli
Amed SK’de transfer çok önemli

Amed SK’de transfer çok önemli

Spor toto 2.lig kırmızı grup takımı Amed SK’de kongre bitti,yönetim tamam,antrenör tamam şimdi sıranın transfere geldiği görüldü.

A+A-

Yeni sezonda yine kırmızı grupta mücadele edecek olan Amed SK’nin taraftarları gözlerini yapılacak iç ve dış transfere çevrildi.

Kongre öncesinde futbolcularına  alacakları konusunda özveri çağrısı yapan, yeni sözleşmelerde de aynısının isteneceği transferlerin zor geçeceğini gösteriyor.

Takımının başarılı olması için yeni sezonda tribünde destekçisi olacağını belirten Rohat  Yılmaz, Amed SK takımımız 2.ligde mücadele ediyor, Aslında bu çok mükemmel bir şeydir. Diyarbakır’ımız için ama istenilen transfer yapılırsa ve geçen sezon gibi işler sıkıya alınmazsa sonuç kötü olur 3.lig yolu görülür. Önemli olan her konuyu çok iyi bilmektir.Geçen sezonu unutmamız mümkün değildir.

Hiç yoktan maçlar kaybedilmeseydi şimdi durum değişik olacaktı. Hiç unutmayacağımız maçlar ise gel sahanda liderliğe oynayan Bandırmaspor’u ve Göztepe’yi mağlup et. Ve İnegölspor’a sahanda mağlup ol.

Edindiğimiz bilgilere göre hem sözleşmesi sona eder hamde ermeyen futbolcuların alacakları hala ödenmemiş. Bu konu hemen çözülmeliki, hiç değelse gelecek olan futbolcular gelsin bizi tercih etsin. Yoksa sıradan  bir takım oluruz buda bizleri çok üzer. Bizim konumuz tektir, az laf çok iş ve Amed SK’nin başarısıdır.

Transfer konusu önemlidir.Laf olsun diye boş transferler yapılmamalı.Örnek olarak Diyarbekirspor’u gösterebiliriz. Oda korkulu rüya görmememek için iyi transferler yapıyor “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler