1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amed SK yeni yönetiminde ilk iş transferler
Amed SK yeni yönetiminde ilk iş transferler

Amed SK yeni yönetiminde ilk iş transferler

DİYARİNSESİ.ORG - ÖZEL İÇERİK - Geçtiğimiz sezondan bu yana isim ve renk değişikliği için uğraş veren Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor sonunda aradığı ismi buldu.

A+A-

Amedspor isminin daha önce liglerde yer alması nedeniyle TFF tarafından onaylanmaması nedeniyle, bu ismin önüne veya ardında bir ek yapması konusunda görüş alınmıştı.

Geçtiğimiz gün yapılan kongrede TFF'nin belirlediği kritere uygun olarak  Amed Sportif Faaliyetler Kulübü (Amed SK) olarak değiştirildi. 

Amed SK yönetiminde yer alan Haldi Mızrak, yaptığı açıklamada, Amedspor isminden hiçbir şeklide vazgeçmeyeceklerine işaret ederek, "Biz yine Amedsporluyuz. Amedspor ismini de her yerde kullanmaya devam edeceğiz" dedi.

Yeni seçilen yönetimde yer alan bir başka isim Nesih Aktepe de  yapılan olağanüstü kongrede yeni yönetimin göreve geldiğini belirtterek, Transfer komitesini oluşturduklarını, transfer çalışmalarının başladığını belirterek şunları söyledi: "İç transferde birçok futbolcuyla yeniden anlaşma sağlandık.Teknik direktör sorununu da Sertaç Küçükbayrak ile çözdüklerini belirten Aktepe Amedspor'un halkın bütünleşmesiyle oluşan bir takım olduğunu ifade etti.

HABERE YORUM KAT