1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Amed - Başakşehir maçı neden yayınlanmadı?
Amed - Başakşehir maçı neden yayınlanmadı?

Amed - Başakşehir maçı neden yayınlanmadı?

DİYARİNSESİ.ORG - Ziraat Türkiye Kupasında Süper Lig ekibini evinde ağırlayan Amed Sportif Faaliyet maçını yayıncı kuruluş vermedi.

A+A-

Amed SF Ziraat Türkiye kupasında çok zorlu elemeler sonrası gruplara kalmayı başarmıştı. Grupta ilk karşılaşmasını deplasmanda yine kazanan Amed SF'nin bu defa ki rakibi Süper Ligin güçlü ekibi Medipol Başkşehirspor'du. Ancak Yayınıcı kuruluş maalesef dün Diyarbakır'da oynanan bu önemli karşılaşmayı da yayınlarına almadı, sporseverler böylesine önemli bir karşılaşmayı izleyemediler.

 Maçın naklen yayınlanmayacağı ile ilgili geçtiğimiz günlerde haber yapmıştık. Ancak Amedspor resmi web sitesinden karşılaşmanın naklen yayınlanacağı duyurulmuştu. Maalesef o haber yanlış bir haber olarak, atlamıştı, çünkü maç yayınlanmadı.

Şimdi hiç bir yorum katmadan yayıncı kuruluşa sormak lazım; Amed SF - Medipol Başakşehir maçını neden yayınlamadınız. Üstelik çok daha önemsiz alt liglerde mücadele eden takımların maçlarını yayınlarınıza almanıza rağmen, böylesine önemli ve çekişmeli geçeceği önceden belli, bu karşılaşmanın yayınını vermemenizin nedeninin altında acep siyasi düşünceleriniz olmasın mı?

Sorular bizden, takdir elbette kamuoyunun, "para bende güç bende, ister veririm, ister vermem mantığı" ile kurumları idare etmeniz elbette sizin hakkınız, ancak en azından bu sorulara nezaketen da olsa cevap verebilirsiniz...

DİYARİNSESİ.ORG ÖZEL HABER

 

HABERE YORUM KAT