1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Amatör Spor Haftası etkinlikleri
Amatör Spor Haftası etkinlikleri

Amatör Spor Haftası etkinlikleri

MARDİN - Mardin'in Midyat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Amatör Spor Haftası etkinliklerle kutlandı.

A+A-

Bahçelievler Mahallesi'ndeki Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nde yapılan kupa törenine Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Tunç, Midyat İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Günay, Midyat İlçe SGK Müdürü Abdurrahim Güneş, amatör spor kulüpleri yöneticileri ve sporcuları katıldı. Ödül töreninin ardından konuşmasını yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Tunç, sporun insan hayatında önemli olduğuna dikkat çekerek dereceye giren sporcuları tebrik etti.

Tunç, "Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında planlanan faaliyetlerle farkındandık oluşturarak halkımızın düzenli fiziksel aktivite alışkınlığına özendirilmesi, spora başlayan çocukların müsabaka tecrübesi kazanması, sezon öncesi takımların sezona hazırlık başarılı sporcuların halkımıza tanıtılması sosyal sorumluluk duygusunu ve spor bilincini ve kültürünün oluşması için bu etkinlikleri düzenledik.

Düzenlenen bu etkinliklerin başarılı olan öğrencilerimizi, takımlarını başarıya taşıyan hocalarını tebrik ediyorum" dedi.

Yapılan konuşmanın ardından dereceye giren takımlara kupaları törenle verildi.


(SE-YRT-MO-Y)

HABERE YORUM KAT