1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Altyapı Servet Can'a emanet
Altyapı Servet Can'a emanet

Altyapı Servet Can'a emanet

Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta sezonun ilk yarısını ikinci sırada tamamlayan Yeni Diyarbakırspor'da alt yapıdan sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Servet Can getirildi.

A+A-
Bu sezonu geçiş yılı olarak kabul ettiklerini belirten Can, alt yapıdaki sorunları çözüp sistemi oturttuktan sonra gelecek sezondan itibaren daha iyi olacaklarını söyledi.
 
Can, "Alt yapıya önem vermiyormuşuz gibi görünsek de öyle değil. Alt yapıyı kulübün geleceği için olmazsa olmaz olarak görüyoruz. Bu sezonu geçiş yılı olarak kabul ediyoruz. Başkanımız Feyzi İlhanlı kulübün tüm maddi yükünü tek başına karşılamasına rağmen alt yapıya büyük verdiğini ifade ederek bu konuda bana görev verdi. Kurduğumuz teknik heyetle beraber gelecek yılların hazırlığını yapacağız. Malzeme sorununu çözdük. Diğer sorunları da çözeceğiz. Bu vesile ile başta sayın Başkanımız Fevzi İlhanlı olmak üzere, Başkan vekilimiz Sayın Mehmethan Akan'a, tüm yönetim kurulu üyelerimize müteşekirlerimi sunuyorum. Amaç sadece Diyarbakırspor'umuzun geleceği için yapılacak adımlardır.” dedi.
 
Can geçtiğimiz hafta elde edilen galibiyet için taraftarlara teşekkür ettiğini belirterek şunları söyledi: "Birlik ve beraberliğin başarıyı nasıl getirdiğini bir kez daha herkes gördü. Diyarbakırspor taraftarlarına özellikle Azraiiler Grubu'na başkanları Ramazan Tugay'ın şahsına tümüne bir kez daha teşekkür ediyoruz. Taraftar varsa, bu galibiyetler başarılar anlam kazanır. Bizim tek hedefimiz bu takımı layık olduğu yerlere omuzlarımızda taşımaktır. Bizlere destek olan tüm taraftarımıza layık bir kulüp hedeflledik. bunu başarmanın gururunu bir kez daha yaşıyoruz"

HABERE YORUM KAT