1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Altunsoy'dan çarpıcı açıklama
Altunsoy'dan çarpıcı açıklama

Altunsoy'dan çarpıcı açıklama

Spor Toto 3.lig 2. Grup Teknik Direktörü Namık Altunsoy, hakkındaki, çirkin itham ve hakeretlerde bulunan Orhangazispor Teknik direktörü Cevdet Uzunköprü hakkında açıklama yaptı.

A+A-

Kendi sosyal medya hesabı üzerinden Teknik Direktör Namık Altunsoy’u hedef alan çirkin ifade ve hakaretlerde bulunan Orhangazispor Teknik Direktörü Cevdet Uzunköprü’ye tepki yağdı. Altunsoy üzerinden Diyarbekirspor ve Diyarbakır’a dönük kinini kusan Uzunköprü’ye tepki gösteren kulübümüz, Uzunköprü’nün bir spor adamına yakışmayacak tutumlar sergilediğine çekti.
‘SPOR KAMUOYU HERKESİ İYİ TANIR'

Açıklamada,”Geçen hafta oynadığımız maçın ardında kendi kişisel facebook hesabında hocamıza yönelik çirkin itham ve hakaretlerde bulunan bu şahısı en hafif ifadeyle kınıyoruz. Bu yaklaşım bir spor adamına,hatta sıradan bir insana yakışmaz. Görünürde hocamıza yönelik ifadeler kullanmış gibi görünse de aslında hedef kulübümüzdür ve camiamızdır. Bu şahıs kuyruk acısı varmış misali kulübümüze ve kentimize dönük kinini kusmuştur. En iyi ayna spor kamuoyu olup,spor kamuoyu da kimin hangi karaktere sahip olduğunu gayet iyi biliyor.


‘Bu Çarpık Anlayış Barındırılmamalı’


Bu şahısı hem hocamızdan hem de kulübümüzden ve camiamızdan özür dilemeye davet ediyoruz. Aksi takdirde bu hakaretleri yaparak kendi seviyesini ortaya koyanlar bunun bedelini hukuki yollarla ödemeye hazır olsun.

Orhangazispor yönetiminin kafilemizi çok iyi ağırladığı ve bununla ilgili güzelliklerin konuşulduğu bir dönemde bir teknik adam tarafından yapılan bu seviyesiz açıklamalar bize göre Orhangazispor camiasına da saygısızlık olmuştur. Bu şahısa ve onun gibi düşünenlere tavsiyemiz,bundan sonra ne kulübümüzü ne de hocamızı ağızlarına dahi almasınlar. İnsanları ve camiaları birbirine kırdırtan bu provokatif anlayıştır. Bu çarpık zihniyet spor camiasına yakışmıyor.Futbol Federasyonu,TÜFAD ve ilgili birimler bu gibi durumlarda gereğini yapmalıdır" denildi.

HABERE YORUM KAT