1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Altay Taner Demirbaş'ın Peşinde
Altay Taner Demirbaş'ın Peşinde

Altay Taner Demirbaş'ın Peşinde

Kızılcahamam'da ikinci etap çalışmalarını sürdüren Altay'da Karşıyaka'dan transfer edilen santrfor Şehmus'un partneri belirlendi

A+A-

Kızılcahamam'da ikinci etap çalışmalarını sürdüren Altay'da Karşıyaka'dan transfer edilen santrfor Şehmus'un partneri belirlendi. Kartepe ve Kızılcahamam'da oynanan üç hazırlık maçında 4 gol atılması ve gol yollarında etkisiz kalınması üzerine harekete geçen siyah-beyazlı yönetim, Sakaryasporlu Taner Demirbaş'ı almak üzere düğmeye bastı. Teknik Direktör Feyyaz Uçar'ın Sakaryaspor'un da kamp yaptığı Kızılcahamam'da kısa bir görüşme yaptığı tecrübeli forvetten 'gelirim' yanıtı alması üzerine yönetim de konuya titizlikle eğilmeye başladı.

Daha önce siyah-beyazlıların 1 yıllık 400 bin YTL teklif ettiği tecrübeli santrforun Sakaryaspor'dan yaklaşık 300 bin YTL alacaklı olması nedeniyle bonservisini bedevaya alabileceği öğrenildi. Taner Demirbaş gibi bir santrforu her antrenörün takımında görmek isteyeceğini belirten Uçar, "Malatyaspor'a gittiğimde takıma transfer ettiğim ilk oyuncu Taner'di. Transferi gerçekleştirirsek gol yollarında çok etkili oluruz" açıklamasını yaptı.