1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Altaç'tan Vali Toprak'a ziyaret
Altaç'tan Vali Toprak'a ziyaret

Altaç'tan Vali Toprak'a ziyaret

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, Vali Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret etti. Altaç, Diyarbakır halkına hizmet etmekten onur duyacağını belirterek, kent yöneticileriyle uyum içinde çalışmak istediklerini aktardı.

A+A-

Göreve kısa bir süre önce atanan AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret etti. Altaç, göreve talip olmamın nedeninin  Diyarbakır'a hizmet etmek olduğunu söyledi.

Diyarbakır'a ilişkin eğitim, sağlık, ulaşım gibi konuların değerlendirildiği ziyarette konuşan Aydın Altaç, Teşkilatımla ile birlikte Diyarbakır halkına hizmet etmekten onur duyacağını belirterek, İnşallah görev sürem içersinde, sorunlarımızı aşmak için büyük bir çaba içerisinde olacaklarını söyledi.

'DESTEĞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR'

Diyarbakır'ı daha da ileri hedeflere yönelteceğine inandıklarını belirten Altaç, “Sizlerin vereceği destek daha da önemlisi birikimlerinizle aydınlatacağınız yolda daha ileri hedeflere yürüyeceğimize inancımız tamdır” dedi.

Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vali Toprak, İl Başkanı Altaç'ı tebrik ederek, yeni yönetimine de başarılar diledi.Ziyaretin diğer bölümü basına kapalı olarak gerçekleşti.

HABERE YORUM KAT