1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Altaçtan Vali Kıraç'a ziyaret
Altaçtan Vali Kıraç'a ziyaret

Altaçtan Vali Kıraç'a ziyaret

DİYARBAKIR- Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, İl Başkan Yardımcısı Adnan Nabikoğlu 13 ilçe başkanı ile beraber Diyarbakır Valisi M. Cahit Kıraç'ı makamında ziyaret etti.

A+A-

Diyarbakır'a ilişkin eğitim, sağlık, ulaşım gibi konuların değerlendirildiği ziyarette konuşan AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, il ve ilçe teşkilatları ile birlikte Diyarbakır halkına hizmet etmekten onur duyacağını belirterek, her türlü projelerine destek vereceklerini söyledi.

Asıl görevinin halka hizmet etmek olduğunu kaydeden Altaç, hep birlikte Diyarbakır'ı hak ettiği yere getireceklerini ifade ederek, Diyarbakır'ı daha da ileri hedeflere yönelteceğine inandıklarını açıkladı. Altaç, “Sizlerin vereceği destek daha da önemlisi birikimlerinizle aydınlatacağınız yolda daha ileri hedeflere yürüyeceğimize inancımız tamdır” diye konuştu.

Diyarbakır M. Cahit Kıraç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vali Kıraç, AK Parti İl Başkanı Aydın Altaç'a yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT