1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Altaç'dan Söz'e ziyaret!
Altaç'dan Söz'e ziyaret!

Altaç'dan Söz'e ziyaret!

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı görevine atanan ve önceki gün yönetim kurulu onaylanan İl Başkanı Aydın Altaç, Söz gazetesini ziyaret etti.

A+A-

Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte gelen Başkan Altaç, Araştırmacı-Yazar Mehmet Ali Altındağ ile Genel Yayın Yönetmenimiz Ömer Büyüktimur'la görüştü, Diyarbakır ve ülke gündemi ile parti stratejisi hakkında değerlendirmede bulunuldu.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Başkanlığı görevine geçtiğimiz hafta ataması yapılan Aydın Altaç, dün yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Diyarbakır Söz'ü ziyaret etti.

Yönetim Kurulu ve Gençlik Kolları Başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyareti gerçekleştiren Altaç, Araştırmacı-Yazar Mehmet Ali Altındağ ile Genel Yayın Yönetmenimiz Ömer Büyüktimur'la görüştü. Sıcak ve samimi ortamda geçen görüşmede, ülke ve bölge gündeminin yanısıra, Diyarbakır'ın yerel bazdaki sorunları hakkında bilgi alış-verişinde bulunuldu.

BİR MİLYAR LİRA YATIRIM

Ziyaretin nezaket amaçlı olduğunu belirten İl Başkanı Altaç, şöyle dedi: “Teşkilatın bütün kademelerinde herkesle uyum içerisinde çalışacağız. Bu parti ile Diyarbakır'a hizmet edeceğiz. Teşkilatların sıkıntıları olacaktır. Sizlerden alacağımız bilgiler bizim için çok önemli. Her zaman parti ile ilgili eleştirilerinizi dikkate alacağız. Görevimiz siyasetten hizmet etmektir. Diyarbakır da son dönemlerde yatırımlar oldu ve bu yatırımlarda devam edecektir. Kurum müdürlerden aldığım bilgilere göre Diyarbakır toplam 1 Milyar lira yanı eski para birimiyle bir katrilyona yakın yatırım yapılmıştır.”

HABERE YORUM KAT