1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Altaç, İzyol derneği'ni ziyaret etti
Altaç, İzyol derneği'ni ziyaret etti

Altaç, İzyol derneği'ni ziyaret etti

DİYARBAKIR- AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, il yönetimi ile birlikte İzol Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ziyarette bulundu.

A+A-

Yardımcıları Adnan Nabikoğlu, Fadıl Karaer, Necla Uysan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte derneği ziyarette bulunan Altaç'ı, İzol Derneği Başkanı Hasan Doğan karşıladı. İzol Derneği gibi insanları birleştiren, uzlaştıran derneklerin olmasını önemsediklerini kaydeden Altaç, bu tip derneklerin birer zenginlik olduğunu söyledi.

Dernek yöneticileri ile fikir alışverişinde bulunan Altaç, "Diyarbakır'ın gelişmesi ve kalkınması için çalışıyoruz. Bölgemize ve Diyarbakır'a en güzel hizmeti yapma gayreti içerisindeyiz. Şehrimizin gelişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sadece ekonomik ve iktisadi anlamda değil, sosyal ve kültürel anlamda da ilimizin gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda İzol Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği gibi dernekleri önemsiyoruz.

Dernekler ve sivil toplum kuruluşları geniş kitlelere hitap eden yapılardır ve bizim zenginliğimizdir. Birlik ve beraberliğimizin sağlandığı kaynaştığımız yerlerdir. Bu nedenle yapılan dernek ve sivil toplum kuruluşlarının etkinliklerine önem veriyoruz" dedi.

Doğan ise, kendilerini ziyaret eden Altaç'a ve beraberindekilere desteklerinden ve yakın ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT