1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Alt yapı gençleri gelecekten umutlu
Alt yapı gençleri gelecekten umutlu

Alt yapı gençleri gelecekten umutlu

Spor Toto 3.lig 2. Grubunda mücadele eden Diyarbekirspor kulübünün alt yapısındaki gençler gelecekten ümitli.

A+A-

Diyarbakır gençler liginde çeşitli yaş kategorilerined mücadele edecek olan  Yeşil – Kırmızılı gençler suyük öz veri ile Teknik  Direktör Enver Aylak nezaretinde antremanlarını sürdürüyorlar.

 

Seyrantepe spor tesislerindeki sentetik sahada her gün muntazaman idmanlarını sürdüren gençler, güç toplama, koşu ve kültür fizik ile pozisyon ağırlıklı maçlar yapmaktalar. Teknik Direktör Enver Aylak,yaptığı açıklamada, yönetimlerinin gençlerden hiçbir şey esirgemediğini belirterek, “ Yeşil – Kırmızılı kulübümüzü sevenler takımlarımıza geliyor. U – 12, U-13, U – 14, U -15, U-16, U-17 ve U – 19 yaş kategorilerinde mücadele edeceğiz. Gençlerimizi hazırlıyoruz.Başarılı ve üstün yetenekli ve gelecekleri parlak olan gençlere sahibiz. İdmanlarımız mükemmel geçiyor.

 

Gençlerimiz hata yapmamak ve dediklerimizi eksiksiz yapabilmek için büyük gayret gösteriyorlar. Her mevkimiz kendine düşen görevleri yerine getiriyor, buda bize üstün mücadele gücünü gösterecektir. Diyarbekirspor alt yapısı,kentimize layık olmalıdır ve olacaktır. Tüm yaş guruplarında hazırlıklarımız sürdürülmektedir, maçların başlayış tarihlerine göre kendimizi ayarlıyoruz “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler