1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Aliparspor, Hazar kampını tamamladı
Aliparspor, Hazar kampını tamamladı

Aliparspor, Hazar kampını tamamladı

Diyarbakır Süper Amatör liginin iddialı takımlarından Ali Parspor, Hazar'daki kamp çalışmalarını tamamladı.

A+A-
3 Ekim'de başlayacak olan Diyarbakır Süper Amatör ligine Hazar kampında hazırlanan şampiyonluk adaylarından Hebun Ali Parspor Hazar'daki kamp çalışmalarını tamamlayarak Diyarbakır'a göndü.
 
Takımım Antrenörü Mahmut Deri, Süper amatördeki takımların hepsinin çok iyi takımlar olduğunu belirterek, "Takımımız çok iyi çalışıyor ve oyuncularımız şampiyon olacaklarına inanıyorlar. Zor olacak ama başaracağımıza inanıyorum" dedi.
 
Elazığ'ın Sivrice ilçesinde bulunan Hazar Gölü yakınlarında iki haftalık kamp çalışmasında güç depoladıklarını kaydeden Teknik Sorumlu Mahmut Deri, ligin başlayacağı 3 Ekim'e kadar özel maçlar yaparak bu süreyi değerlendireceklerini söyledi. Deri, zorlu geçecek olan ligde ipi göğüsleyeceklerine inandığını söyledi. Deri, "Birden çok şampiyonluk adayı var. Çok çekişmeli bir yarış olacak. Başkanımız Berat Kaya, transferden malzeme ve kamp ortamına kadar her konuda bize gerekli tüm imkanları sundu. Bundan sonrası artık bizim yapmamız gereken iştir. Bunun da üstesinden geleceğiz inşallah. Takımın kalitesine güveniyoruz. Başarılı olacağımıza da inanıyoruz" şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT