1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ali Pınar Gençlikspor gençlerin yarını
Ali Pınar Gençlikspor gençlerin yarını

Ali Pınar Gençlikspor gençlerin yarını

Diyarbakır Amatör lig takımlarından Ali Pınar Gençlikspor kulubü,kulübuyle ilgili açıklama yaptı.

A+A-

Yapılan Açıklama şöyle,” Alipınar Gençlikspor Olarak 2014' Te Kurmuş Olduğumuz Futbol Kulübümüzün Temel Amacı Yarınlarımızın Temeli Olan Çocuklarımızı Ve Gençlerimizi Uyuşturucudan Ve Her Türlü Kötü Alışkanlık Yaratacak Ortamlardan Korumak Ve Uzaklaştırmaktır .

İnanın Bir Kuruş Dahi Almadan Ve Hiçbir Şekilde Geliri Olmadan Ayakta Durmaya Çalışıyoruz. Futbol Kulübümüz Olarak Bağlar Belediyesine Bağlı Alipınar Spor Kompleksinde Antrenmanlarımızı Yapmaktayız .

Genelikle Atyapıdan Liglere Katılmaya Özen Gösteriyoruz Önümüzde U -15 Ligi Var. Bu Ligde 2002 Doğumlu Sporcularımız Dışında Daha Çok Genç Kadromuz Olan 2003 Doğumlu Sporcularımızla Mücadele Edeceğiz.Hedefimiz Asla Ve Asla Gençlerimizi Rakipleriyle Yarıştırmak Değildir Önemli Olan Gençlerimize Sporu Sevdirmek Onlara Gelecekleri Adına Bir Temel Kazandırmaktır . Bu Şekilde Çocuklarımıza Futbol Eğitimi Vermekten Ziyade Onlara Hem Sporu Sevdiriyoruz .

Hemde Sokaktan Arındırarak Ailelerimize Salih Evlatlar Kazandırarak Geleceklerine Dair Bir Umut Işığı Olmaya ÇalışıyoruzBu Projeyi Tamamen Gönüllü Bir Şekilde Sürdürmekteyiz. Teknik Koordinatör : Adnan Çelik Antrenör : Recep Akyapı, Futbol Şube Sorumlusu : Levent Cebe

HABERE YORUM KAT