1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ali Gaffar İçöz takımın gözdesi
Ali Gaffar İçöz takımın gözdesi

Ali Gaffar İçöz takımın gözdesi

Diyarbakırın başarılı takımlarından DSİ Sporun alt yapı takımlarının en başarılı futbolcularından Ali Gaffar İçöz, gol atmadan duramazken, takımının başarısı için en fazla mücadele edenlerden birisi.

A+A-

15 Yaşındaki Ali Gaffar İçöz,yapıtığı açıklamada,  “ kendimi bildiğimden beri futbol oynuyorum, hep gol atmayı düşündüm ve başarılı oldum.

Eski takımım Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’du ordada çok başarılıydım. Bana şans veren hocalarıma kesinlikle mahçup olmadım. Tüm oynadığım maçlarda gol atmayı düşünüyorum. U – 15 , U -16, U – 17, U – 19 takımlarında oynadım her maçımda golüm vardı dersem yerinde olur.

Eski kulübümden DSİ Spor’a geldim burdada aynıyım. Bu sezon oynadığım U – 15 maçlarında 15 golüm var. U – 16 ise 13 golüm var. Tek düşüncem olan gol isteğimi sahada yerine getirdiğim için çok mutlu oluyorum.

Arkadaşlarım ile  sahada bir bütün olarak takımımızı sahada başarılı kılıyoruz. Bir Diyarbakır’lı olarak hedefim 3 büyüklerden herhangi birisinde futbol oynamak ve kendimi tam anlamıyla ispatlamak. Ben kendime güveniyorum. Yeterki bana şans verilsin. Aynı başarımı devam ettiririm bunada fazlasıyla inanıyorum “ dedi.

HABERE YORUM KAT