1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Akyol'un açıklamasına Taraftardan tam destek
Akyol'un açıklamasına Taraftardan tam destek

Akyol'un açıklamasına Taraftardan tam destek

Diyarbakırspor taraflarından Bedirhan Akyol'a tam destek geldi.

A+A-

Güneydoğu'nun güzide kulüplerinden Diyarbakırspor'un 3.Ligden amatöre düşmesinin ardından, son bir umut olarak görülen borçların hibesi için yapılan çağrıya taraftardan tam destek geldi.

Diyarbakırspor 1968 Kulübü Başkanı Bedirhan Akyol dün yaptığı  "Boçrlar hibe edilirse, ben bu kulübü 3.lige çıkarmaya hazırım"  açıklamasıyla, taraftarlar harekete geçtiler.

Diyarbakırspor Dernekler Birliği bugün yaptığı açıklamada, Akyol'un yaptığı çağrıya herkesin destek vermesini isteyerek, bu çağrıya destek için 20 Nisan 2013 Cumartesi günü saat 14:00'de Dağkapı Dalokay Meydanında toplanacaklarını ve kenti duyarlı olmaya davet edeceklerini belirttiler.

20 NİSANDA TOPLANIYORLAR

Dernekler Birliği Başkanı Ramazan Tugay, "Sayın Bedirhan Akyol'un açıklamasını çok olumlu ve son bir umut olarak görüyoruz. Bizlerde sahipsiz bu takımın taraftarları olarak alacağı olanlara artık ALLAH için diyoruz, gelin bu ölü alacaklarınızdan vazgeçin. Yoksa o alacaklarınızla birlikte Diyarbakırspor'da mazi olacak kapanacak. Bu çağrıyı yapan Sayın Akyol'a Diyarbakırspor Taraftarları olarak teşekkür ediyoruz. En azından bu kulüp için, yüreği yanan  bir kaç değerli insanımız kalmış. Alacağı olanlardan hibe yapmalarını istiyoruz. Eğer bu gerçekleşirse bizlerde onları omuzlarımızda taşımaya hazırız. Yazık günah, artık hepsine ALLAH rızası için vazgeçin diyoruz. Bu amaçla 20 Nisan Cumartesi günü saat 14:00'de Dalokay Meydanında toplanarak bizlerde alacağı olanları HİBEYE davet edeceğiz. Sloganımızda şu olacak "DUYARSIZ KALMA, DİYARLI KAL, HİBE YAP, DİYARI YAŞAT" tüm taraftarlarımızı 20  Nisan Cumartesi günü  saat 14:00'de Dalokay Meydanına bekliyoruz. Bu arada, Spor Taban Birlikleri, Amatör Spor Derneklerini de yanımızda görmek istiyoruz. Bakalım bu takımına kim ne kadar sahip çıkacak hep beraber göreceğiz"

HABERE YORUM KAT